ДОСТАВКА МАТЕРИАЛОВ
Тротуарная плитка
Услуга по укладке тротуарной плитки

Продажа и укладка тротуарной плитки

Витражные мастера
Изготовление витражей

Изготовление витражей

Двери
Двери входные и межкомнатные - изготовление

Двери входные и межкомнатные

Художественная ковка
Смотрите, наслаждайтесь и если что-то понравилось или возникла идея - смело заказывайте.

Заказы на кованные изделия

МиниБуд в Соцсетях
МиниБуд в Blogger МиниБуд в Одноклассниках МиниБуд на ЮТУБЕ
МиниБуд в Facebook МиниБуд в Twitter МиниБуд в Контакте
Доставка - Быстро ! Качественно ! Своевременно !

Что такое гибкая черепица

Будівельна порада

Серія: Будівельні поради

Що таке гнучка черепиця

Вибір покрівельного покриття – питання індивідуальних переваг. Багато домовласники сьогодні зупиняють свій погляд на м’якій (або гнучкої) черепиці. Спробуємо розібратися, що це за матеріал і які його основні властивості. Гнучка черепиця – матеріал, що складається з декількох шарів. Основа з склополотна або скловолокна просочується бітумом, після чого вийшов «бутерброд» обробляється мінеральним декоративно-захисним покриттям. Випускається м’яка покрівля у вигляді окремих аркушів різного розміру. Точні лінійні параметри окремих елементів (гонтів) варіюються залежно від виробника, але найчастіше вони не перевищують 1 метра в довжину і 40 см завширшки.

Основні властивості

гибкая черепица, гнучка черепиця

У порівнянні з керамічної і металевої черепицею, шифером та іншими твердими покриттями, м’яка покрівля за рахунок своєї еластичності краще підходить для облицювання криволінійних поверхонь складної архітектури. На відміну ж від наплавляється і рулонної покрівлі, гнучка черепиця складається з окремих елементів, а значить, при механічних пошкодженнях достатньо буде замінити гонт, а не ремонтувати всю покрівлю повністю.
Експлуатаційні властивості цього матеріалу дозволяють використовувати його в різних кліматичних зонах. Правда, вибір його різновиди в кожному випадку буде різним: він залежить від звичайного для конкретної місцевості перепаду температури протягом року. До переваг гнучкої черепиці можна віднести абсолютну захист від протікання: під впливом сонячного тепла елементи міцно сплавляються між собою, утворюючи суцільне водонепроникне покриття.
Бітумна черепиця безшумна: під нею ви ніколи не почуєте веселого, але надокучливого перестуку крапель дощу по даху.Стійкість до вигорання і впливу температур варіюється в залежності від того, які матеріали використані при виробництві м’якої покрівлі. Якісна м’яка покрівля служить впродовж багатьох десятиліть і надійно захищає будинок від погодних факторів.

Матеріал основи

В якості армуючої основи для виготовлення гонту служить або стеклохолст, або нетканий поліестер. При монтажі та експлуатації покрівлі велика частина навантаження ляже саме на неї, тому важлива її механічна міцність. При цьому потрібно враховувати місце, на яке буде покладена гнучка черепиця. Поліестер міцніше, ніж стеклохолст, тому елементи на його основі укладаються на складних ділянках: ендови, вузли примикання і т. д. А ось стеклохолст відмінно витримує перепади температури і не деформується, тому рядова черепиця, як правило, виготовляється на його основі.

Бітумна пропитка

Мабуть, головний елемент, що визначає довговічність м’якої покрівлі, – це бітум, яким просочується основа. Бітум – продукт переробки нафти, який може бути виготовлений штучним шляхом, а може і видобуватимуться у природному середовищі (природні бітумні озера існують у багатьох географічних точках світу).

Для виробництва гнучкої крівлі бітум обов’язково піддається спеціальній обробці. Це пов’язано з тим, що з плином часу він втрачає властивості еластичності, може руйнуватися, порушується цілісність «природного» бітумного шару.

Є три основних технології обробки бітуму для м’якої черепиці, які визначають умови і термін її експлуатації.

Окислений бітум – штучним чином постарене сировину. З нього виготовляють недорогі різновиди гнучкої черепиці. Процес окислення потрібен для того, щоб бітум до моменту виготовлення покрівлі вже припинив втрату еластичності і зміна внутрішньої структури. Таким чином виходить стабільний і досить міцний матеріал, який володіє зовсім невеликий пластичністю. Гарантія заводів-виробників на покрівлю з окисленого бітуму становить 15-20 років. Цей матеріал при різкому і сильному зниженні температури стає дуже крихким, але в умовах м’якого клімату (наприклад, на півдні Росії) здатний служити вірою і правдою довгі роки.

У СБС-модифікований бітум (він же – резінобітум) додається високоеластичний полімер стирол-бутадієн-стирол. Це істотно підвищує еластичність кінцевого продукту, в тому числі і при екстремально низьких температурах. В даний час велика частина виробників гнучкої черепиці використовує у виробництві саме такий бітум. У нього хороша адгезія до основи, висока теплостійкість і морозостійкість. Гнучка черепиця з СБС-модифікованого бітуму рекомендується до використання в північних регіонах і в областях з різкими перепадами температури між зимовим і літнім періодом. Вона «розтягується» і стискається при зміні температури, не втрачаючи цілісності покриття. Залежно від виробника, гарантія на такий матеріал становить від 15 до 30 років, а термін служби – понад півстоліття.

Пластобітум – бітумний склад, в який доданий АПП-Пластомір (атактичний поліпропілен). Він надає гнучкій черепиці фантастичну гнучкість і здатність витримувати екстремально високий нагрів (до +120 ° С). У середній смузі Росії такі властивості ні до чого, але в регіонах з жарким кліматом вони припадуть дуже до речі.

Перевірити, який бітум був використаний при виробництві черепиці, можна самостійно: просто потягніть гонт за куточок. АПП-або СБС-модифікований бітум призведе до розтягування, а окислений – до розриву матеріалу.

Верхній шар

Верхній шар гнучкої черепиці захищає її від ультрафіолетового випромінювання і механічних пошкоджень. Він же виконує і декоративну роль.

Базальтова крихта – найпоширеніший варіант посипання верхнього шару. Він надає черепиці механічну міцність і відмінно тримається протягом довгих років. Колір поверхні гнучкої покрівлі залежить від відтінку базальту: вона може бути коричневою, червоною, зеленою, зрідка – синьою. За рахунок змішування на одному гонті різнобарвною крихти виходить цікава, строката картина. Така різнобарвна черепиця коштує дорожче, ніж однотонне.

Деякі виробники використовують у виробництві сланцеву крихту: така гнучка покрівля дешевше, але з часом крихта осипається, і поверхня покрівлі набуває неестетичний вигляд і стає вразливою для механічних пошкоджень.

Форма окремих елементів гнучкої покрівлі варіюється: гонти можуть бути прямокутними, шестикутними, з хвилястим краєм – вибір тут залежить тільки від ваших естетичних уподобань.

мягкая кровля, гибкая кровля, гнучка черепиця
мягкая кровля, гибкая кровля, гнучка черепиця
Звоните :
МИНИБУД ПРЕДСТАВЛЯЕТ ПРОИЗВОДИТЕЛЕЙ И ТОВАРЫ:
Поделиться

В ЛЮБУЮ ПОРУ ГОДА И ПОГОДУ - ВАШ ЗАКАЗ УЖЕ В ПУТИ !
СТРОИТЕЛЬСТВО ПОД КЛЮЧ
на все строительные работы гарантия 10 лет
тел.
СТРОИТЕЛЬНЫЙ ОТДЕЛ:
Строительство под ключ
Звоните -
Места отгрузки:
Киев
ул. Электриков 9
ул. Будиндустрии 6
ул. Бориспольская 19
ул. Качалова 5-А
ул. Н. Трублаини 2-А
Борисполь
ул. Завокзальная
ул. Запорожская
Бориспольский р-н
с. Гора
с. Вороньков
с. Процев
с. Ревне
с. Иванков
с. Малая Алексеевка
Вышгород
с. Новые Петровцы
с. Старые Петровцы
с. Дымер
Телефоны
050
097
063 800 30 79
e-mail:
ВАШИ ПОКУПКИ
You need activate support of JavaScript and Cookies in your browser.
Часы работы Интренет магазина:
Ежедневно
8.00 - 20.00
Отгрузка товара:
понедельник - суббота
8.00 - 18.00
Воскресенье
По договоренности
Прием заказов on-line:
круглосуточно
QR-код
QR код МиниБуд  - Стройматериалы Борисполь, Киев, Вороньков, Гора, Процев.  Оптовый отдел тел:, e-mail: vitruvian91@gmail.com, сайт  компании - minibud.in.ua