Виконробам, Бригадирам - знижки. Телефонуйте - Домовимося!

Мастер «Будівельник» Кладочная смесь

32 грн.

25 кг Кладкова суміш Майстер «Будівельник» застосовується для зведення внутрішніх і зовнішніх стін з цегли, бетонних блоків, каменів, валунів і т.п. Завдяки високій адгезії до основи розчин кладки Майстер «Будівельник» можна наносити на цеглу, бетонний блок і т.п. за допомогою зубчастого шпателя, як при укладанні плитки. При цьому забезпечується монолітність і висока міцність зведених конструкцій. Можливе застосування для шпатлювання поверхонь пористих блоків всередині будівель.

Висока адгезія до основи.
Морозостійка.
Водостійка.
Тонкошарова.
Екологічно чиста.

Суху суміш зачинити чистою водою (температура води +15 ° С – +25 ° С) з розрахунку 0,2-0,25 л води на 1 кг сухої суміші і перемішати за допомогою дриля і спеціальної насадки до отримання однорідної маси без грудок. Потім розчинна маса укладається на стикуються поверхні блоків або на підстави, на які вони згодом наклеюються, і розрівнюється зубчастим шпателем. Величина зубців може бути від 4 до 10 мм. Блоки встановлюються на розподілену суміш, а їх положення коректується за допомогою гумового молотка протягом 3-х хвилин після укладання. Роботи слід виконувати в сухих умовах при температурі основи від +5 ° С до +30 ° С.

Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +20 ° С і відносній вологості повітря 60%. Майстер «Будівельник» містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому при роботі з ним слід берегти очі і шкіру. У разі потрапляння розчину в очі, слід промити водою і звернутися до лікаря.

Звоните :
МІНІБУД ПРЕДСТАВЛЯЄ ВИРОБНИКІВ І ТОВАРИ:
Поділитися

В БУДЬ-ЯКУ ПОРУ РОКУ І ПОГОДУ - ВАШ ЗАКАЗ В ДОРОЗІ ВЖЕ !
СТРОИТЕЛЬСТВО ПОД КЛЮЧ
на все строительные работы гарантия 10 лет
тел.
СТРОИТЕЛЬНЫЙ ОТДЕЛ:
Строительство под ключ
Звоните -
Места отгрузки:
Киев
ул. Электриков 9
ул. Будиндустрии 6
ул. Бориспольская 19
ул. Качалова 5-А
ул. Н. Трублаини 2-А
Борисполь
ул. Завокзальная
ул. Запорожская
Бориспольский р-н
с. Гора
с. Вороньков
с. Процев
с. Ревне
с. Иванков
с. Малая Алексеевка
Вышгород
с. Новые Петровцы
с. Старые Петровцы
с. Дымер
Телефоны
050
097
063
e-mail: vitruvian91@gmail.com
ВАШI ПОКУПКИ
You need activate support of JavaScript and Cookies in your browser.
Час роботи Інтернет магазину :
Щодня
8.00 - 20.00
Відвантаження товару:
понеділок - субота
8.00 - 18.00
Неділя
За домовленністю
Замовленя on-line:
цілодобово
QR-код
QR код МініБуд - Будматеріали Бориспіль, Київ, Вороньків, Гора, Проців. Оптовий відділ тел:, e-mail: vitruvian91@gmail.com, сайт компанії - minibud.in.ua