Виконробам, Бригадирам - знижки. Телефонуйте - Домовимося!

Scanmix MULTISUPER

Призначена для облицювання поверхонь з підвищеною щільністю, з водопоглинанням менше 1%, в ​​тому числі схильних до деформацій, всіма видами плиток з природного каменю, скла, щільного бетону, мозаїки, мармуру та ін матеріалів – всередині і зовні будинків. Ефективна при облицюванні поверхонь без видалення старої плитки, тобто «Плитка по плитці»; для облицювання підстав, схильних постійним атмосферних впливів (тераси, балкони, експлуатовані покрівлі тощо), а також для облицювання підлог, що підігріваються. Особливо рекомендується для басейнів, холодильних камер, а також облицювання печей і камінів. Має адгезію практично до будь-яких підстав

армована волокном
підвищена адгезія
Стійка до перепадів температур і вібрації
безусадкова
Ідеальна для старих керамічних поверхонь
Швидкі темпи роботи
Зручна у застосуванні
високопластична
морозостійка
водостійка
екологічно чиста

Плитку не змочується. Клей змішують вручну або механічним способом з чистою водою до отримання однорідної консистенції. Після 5-хвилинної витримки готовий розчин слід перемішати ще раз. Розчин наноситься тонким шаром на підготовлену поверхню за допомогою відповідного зубчастого шпателя (розмір зубців може коливатися в межах 6-10 мм). Наносять таку кількість розчину, щоб за 30 хвилин встигнути приклеїти плитки. Завдяки особливим якостям розчину покладена плитка фіксується на поверхні, і протягом 15 хвилин можна коригувати її положення. Через 48 годин поверхню можна використовувати, а шви фугувати.

При кладці плитки на поверхні з підігрівом необхідно прогріти підлогу, включивши підігрів, а за 1-3 діб до виконання робіт – відключити його. Підігрівом можна користуватися через 2 доби після фугування швів.

За несприятливих погодних умовах (висока температура, сухий вітер, прямі сонячні промені) час використання нанесеного на поверхню розчину може значно скорочуватися.

Інструмент миють чистою водою безпосередньо після використання; так само роблять і з забрудненими плитками до / після їх укладання.

Звоните :
МІНІБУД ПРЕДСТАВЛЯЄ ВИРОБНИКІВ І ТОВАРИ:
Поділитися

В БУДЬ-ЯКУ ПОРУ РОКУ І ПОГОДУ - ВАШ ЗАКАЗ В ДОРОЗІ ВЖЕ !
СТРОИТЕЛЬСТВО ПОД КЛЮЧ
на все строительные работы гарантия 10 лет
тел.
СТРОИТЕЛЬНЫЙ ОТДЕЛ:
Строительство под ключ
Звоните -
Места отгрузки:
Киев
ул. Электриков 9
ул. Будиндустрии 6
ул. Бориспольская 19
ул. Качалова 5-А
ул. Н. Трублаини 2-А
Борисполь
ул. Завокзальная
ул. Запорожская
Бориспольский р-н
с. Гора
с. Вороньков
с. Процев
с. Ревне
с. Иванков
с. Малая Алексеевка
Вышгород
с. Новые Петровцы
с. Старые Петровцы
с. Дымер
Телефоны
050
097
063
e-mail: vitruvian91@gmail.com
ВАШI ПОКУПКИ
You need activate support of JavaScript and Cookies in your browser.
Час роботи Інтернет магазину :
Щодня
8.00 - 20.00
Відвантаження товару:
понеділок - субота
8.00 - 18.00
Неділя
За домовленністю
Замовленя on-line:
цілодобово
QR-код
QR код МініБуд - Будматеріали Бориспіль, Київ, Вороньків, Гора, Проців. Оптовий відділ тел:, e-mail: vitruvian91@gmail.com, сайт компанії - minibud.in.ua