ДОСТАВКА МАТЕРІАЛІВ

Тротуарна плитка

Послуга укладання тротуарної плитки

Продаж і укладання тротуарної плитки

Вітражні майстри

Виготовлення вітражів

Виготовлення вітражів

Двері

Двері вхідні та міжкімнатні - виготовлення

Двері вхідні та міжкімнатні

Художня ковка

Дивіться, насолоджуйтеся і якщо щось сподобалося чи виникла ідея - сміливо замовляйте.

Замовлення на ковані вироби

МиниБуд в Соцсетях

МиниБуд в Blogger МиниБуд в Одноклассниках МиниБуд на ЮТУБЕ
МиниБуд в Facebook МиниБуд в Twitter МиниБуд в Контакте
Обслуговуємо: Бориспіль, Київ (лiв.берег), Вороньків, Гора, Проців!

SATYN

logo SATYN

Шановні Клієнти!

Ласкаво просимо ознайомитися з повним асортиментом бренду SATYN, який складають комплект матеріалів для викінчення зовнішніх і внутрішніх стін житлових і промислових будинків. Наші матеріали гарантують Вам найвищу якість кінцевого візуального ефекту приміщень і фасадів. Що також важливо, готуючи рецептури кожного окремого продукту, ми враховували зручнсть і час виконання робіт. Інакше кажучи, якість продуктів SATYN переноситься також на комфорт праці з ними.

SATYN – це новий бренд

Під цим брендом випущено близько 50 продуктів на основі крейди, доломіту, гіпсу та цементу, які використовуються для обробки внутрішніх стін будівель і фасадів. SATYN позиціонується як наш пріоритетний бренд, що характеризується найкращими вжитковими якостями та високою міцністю. Виник він у результаті послідовного втілення в життя філософії нашої компанії, яка полягає в безперервному прагненні до досконалості і висуванні перед собою нових завдань. SATYN є результатом багаторічного виробничого і виконавчого досвіду, набутого при реалізації нашого основного економічного бренду: СТАБІЛЛ.

У наших рядах знаходяться видатні фахівці, які постійно прагнуть, щоб продукти з нашим логотипом викликали довіру клієнтів і максимально відповідали їхнім очікуванням у плані якості та ціни. Суворому контролю підлягає як сировина, так і готова продукція, тому наші продукти, які виготовляються на основі, між іншим, природних мінеральних наповнювачів і високоякісних полімерів та модифікаторів, характеризуються дуже високою якістю і широким спектром застосування.

Шановні Клієнти! Ласкаво просимо ознайомитися з повним асортиментом бренду SATYN, який складають комплект матеріалів для викінчення зовнішніх і в...
17 кг Шпаклювальна маса фініш SATYN РG-007 Наша фінішна шпаклівка - це екологічний продукт найвищої якості, що характеризується Досконалий з'єд...
25 кг Шпаклювальний гіпс Start SATYN PW-01 SATYN PW-01 призначається для розгладження нерівностей і шорсткості мінеральних штукатурок, коригува...
20 кг Універсальна біла шпаклівка SATYN PSZ-11 Універсальна біла шпаклівка SATYN PSZ-11 призначається для покриття стін і стель всередині примі...
25 кг Шпаклівка Фінішна Біла SATYN PG-41 SATYN PG-41 служить для покривання тонким шаром стін і стель всередині приміщень, з метою отримання ду...
1

ПАМ’ЯТКА! РОБОТА ЗІ ШПАКЛІВКАМИ SATYN

Сухі шпаклівки SATYN (фінішна PG-41, універсальна PSZ-11, стартова PW-01).
Важливо, щоб перед замішуванням всіх продуктів інструменти були чисті. Всі продукти замішуємо на малих обертах дрилі, для того щоб не потрапили повітряні бульбашки в масу (при накладанні на основу будуть утворюватись маленькі дірочки).
Перемішується до утворення однорідної маси.
Чим менший шар накладання, тим швидше він засихає. Доки шар шпаклівки не висохне забороняється накладати будь-що на основу, щоби не змінити структуру нанесеної маси.

Дуже важливо, щоб в перший раз роботи з сумішами відміряти собі точну пропорцію води-суміші , для того щоб в подальшій роботі «набити руку». Важливо, щоб спочатку у ємність налити воду, а потім до води висипати суміш. Це впливає на час в’язання та на якість замішування. Після засипання суміші в воду чекаємо одну –дві хвилини, для того щоб суміш ввібрала в себе воду – це зменшує час мішання та покращує процес замішування.
Усі порошкові матеріали треба мішати два рази: замішується раз, перерва п’ять хвилин (для полімерів та добавок, щоб вони поєдналися з водою), замішується другий раз. Поверхня, на яку накладається суміш повинна буди суха і без пилюки, найкраще будь-яку поверхню перед шпаклюванням заґрунтувати (ГКП, цементно – вапняна чи інша мінеральна поверхня). Обов’язково звернути увагу на висихання ґрунтовки, а потім починати накладати суміш. Важливо зробити основу без задирань, різких переходів і т.п. для полегшення шліфування наступного дня.

Готова фінішна шпаклівка SATYN PG-007 відрізняється від сухих сумішей тим, що вона починає в’язатись в результаті контакту з повітрям. Готова маса SATYN PG-007 має здатність не втрачати свої хімічні властивості від багаторазового відкриття-закриття в процесі роботи і зберігати їх протягом 30 календарних днів.

Щодо різниці між готовою та сухими шпаклівкам: готова шпаклівка починає в’язатись при контакті з повітрям, а сухі – на базі гіпсу (при насипанні порошку в воду наступає процес в’язання). Звичайно багато що залежить від уподобань майстра: чи суху суміш, чи готову масу від вибирає для праці. Готова має перевагу, що можна швидко після відкриття без перемішування з водою накладати на основу, але ми не можемо впливати на консистенцію маси (стандартна густота), а в сухих сумішах можна доливати певну кількість води. Наприклад, фінішна шпаклівка PG-41 – на один кілограм суміші можна доливати в межах 0,42 -0,45 л води. В залежності від кількості води суміш буде або густіша, або рідкіша. Це буде впливати на товщину шару (густішу суміш можна накладати товстішим в межах дозволеного шаром) і на зручність накладання.(рідкіша консистенція легше накладається і можна робити тонший шар).

Основні зауваження та помилки в роботі:
• використання нечистих інструментів (пришвидшується час застигання гіпсу). Стандартний гіпс в реакції з чистою водою починає тверднути через 20-30 хв. В сумішах використовуються додатково сповільнювачі, що дозволяє продовжити час застигання до 60 хв.
• переміщування занадто великої кількості суміші, щоби висота маси не перевищували вентилів міксера, в такому випадку суміш не переміщується в однорідну масу, можуть утворюватись згустки.
• якість поверхні недостатньо суха (наприклад, цементно-вапняна поверхня повинна висихати не менше 30 діб), вища вологість призводить до того, що шпаклівка, яку накладають добре не в’яжеться.
• перемішування на високих обертах, швидкість мішання. через високі обороти призводить до того, що в суміші з’являються повітряні дірочки.
• ефект виривання, при накладання наступного шару суміші на неповністю сухий попередній шар призводить до часткового «виривання», треба почекати цілковитого висихання поверхні та накладати новий шар.

SATYN
SATYN
SATYN
Звоните :
МІНІБУД ПРЕДСТАВЛЯЄ ВИРОБНИКІВ І ТОВАРИ:
Поділитися

В БУДЬ-ЯКУ ПОРУ РОКУ І ПОГОДУ - ВАШ ЗАКАЗ В ДОРОЗІ ВЖЕ !
СТРОИТЕЛЬСТВО ПОД КЛЮЧ
на все строительные работы гарантия 10 лет
тел.

СТРОИТЕЛЬНЫЙ ОТДЕЛ:

Строительство под ключ
Звоните -

Места отгрузки:

Киев
ул. Электриков 9
ул. Будиндустрии 6
ул. Бориспольская 19
ул. Качалова 5-А
ул. Н. Трублаини 2-А
Борисполь
ул. Завокзальная
ул. Запорожская
Бориспольский р-н
с. Гора
с. Вороньков
с. Процев
с. Ревне
с. Иванков
с. Малая Алексеевка
Вышгород
с. Новые Петровцы
с. Старые Петровцы
с. Дымер
Телефоны
050
097
063 800 30 79
e-mail:
ВАШI ПОКУПКИ
You need activate support of JavaScript and Cookies in your browser.
Час роботи Інтернет магазину :
Щодня
8.00 - 20.00
Відвантаження товару:
понеділок - субота
8.00 - 18.00
Неділя
За домовленністю
Замовленя on-line:
цілодобово

QR-код

QR код МініБуд - Будматеріали Бориспіль, Київ, Вороньків, Гора, Проців. Оптовий відділ тел:, e-mail: vitruvian91@gmail.com, сайт компанії - minibud.in.ua